Polska jest europejskim liderem branży transportowej, a logistyka i spedycja w ofercie rodzimych przedsiębiorstw cieszy się uznaniem i zaufaniem kontrahentów z całego kontynentu. Jednak aby z powodzeniem wykorzystywać możliwości samochodów ciężarowych, należy je prawidłowo i regularnie serwisować, a w celu naprawy powierzać doświadczonym fachowcom.

Nasz warsztat działa w województwie mazowieckim od początku lat 90., dlatego naprawa tirów nie stanowi dla nas tajemnicy. Serwis obejmuje wszystkie czołowe pojazdy z tego segmentu niezależnie od marki. To między innymi nowsze i starsze modele Mercedesa, Daf, Scanii, Volvo czy Iveco. Kierowcy cenią naszą fachowość i terminowość.

Inwestujemy w sprzęt służący do zaawansowanej diagnostyki i naprawy między innymi tirów. Badanie i usprawnianie samochodów ciężarowych wymaga dużej wiedzy, której nie brakuje naszym wykwalifikowanym pracownikom.

Profesjonalny serwis świadczony w naszym warsztacie obejmuje wszystkie rodzaje awarii – od standardowych, po najbardziej skomplikowane. Specjalizujemy się między innymi w pompach wtryskowych i układach paliwowych, a także w mechanice samochodowej, chociażby pod kątem newralgicznego podwozia silnika czy poszczególnych systemów. Wykonujemy profesjonalne naprawy i przeglądy.

Wybierz nasz serwis ciężarówek i tirów

Warsztat jest chętnie odwiedzany przez właścicieli oraz kierowców tirów ze względu na bogate doświadczenie sięgające 1992 roku. Od tamtej pory branża transportowa w Polsce bardzo się rozwinęła, podobnie jak nasze możliwości w nowocześnie wyposażonej siedzibie.

Potwierdzeniem troski o jakość świadczonych usług może być między innymi inwestycja w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny z wykorzystaniem unijnej dotacji. Wiemy, że tylko nieustanny rozwój kompetencji i wiszenia pozwala pozostawać konkurencyjnym warsztatem.

Oferta naprawy samochodów ciężarowych jest kierowana przede wszystkim do firm transportowych z województwa mazowieckiego i okolic Woli Rębkowskiej, Warszawy, Garwolina, Łaskarzewa, Pilawy czy Żelechowa. Świadczymy także doraźny serwis tirów, które uległy awarii na trasie.

Napisz, zadzwoń lub przyjedź na ulicę Długą 58 w Woli Rębkowskiej, aby otrzymać kompleksowe, błyskawiczne wsparcie. Oprócz naprawy ciężarówek zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką samochodową oraz układami paliwowymi i wtryskiwaczami.

Skontaktuj się w celu uzgodnienia szczegółów współpracy. Proponujemy konkurencyjne, atrakcyjne ceny świadczonych usług. Koszt naprawy samochodów ciężarowych zależy przede wszystkim od skali usterki i ceny poszczególnych części.